قوانین و مقررات

Rule and regulations

 • سفارش های پرایم ۱۵تا ۲۰ روز کاری بعد از ثبت سفارش در سایت از آمریکا به درب منزل شما خواهند رسید. در موارد محدودی ممکن است مدت زمان تحویل از 30 نیز تجاوز نماید. زمان تحویل سفارش های غیرپرایم طولانی تر بوده و بسته به هر محصول متفاوت است. پیشنهاد مالتینا سفارش محصولات پرایم است.

 • مالتینا این تضمین را میدهد که تمامی کالاهای خریداری شده را به همان صورت دریافتی از فروشگاه آمازون از بابت متعلقات و سلامت فیزیکی به مشتریان تحویل دهد.

 • در صورتی که محصول شما از سوی فروشنده و یا آمازون گارانتی شده باشد و در هنگام خرید محصول، هزینه مربوط به "خدمات گارانتی آمازون" را پرداخت کرده باشید، مالتینا کلیه هزینه های مربوط به رفت و برگشت محصول و گمرک را پرداخته و پیگیر استفاده از خدمات گارانتی خواهد بود اما نسبت به کیفیت خدمات گارانتی کننده مسئول نیست.

 • در صورت عدم پرداخت هزینه "خدمات گارانتی آمازون" حتی اگر محصول شما از سوی آمازون و یا فروشنده دارای گارانتی باشد، مالتینا تعهدی نسبت به آن نخواهد داشت.

 • پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه در صورتی که محصول از آمازون تهیه نشده باشد میتوانید با تماس با بخش پشتیبانی درخواست لغو سفارش و یا تغییر دهید اما پس از خرید این امکان وجود نخواهد داشت.

 • مالتینا تلاش می کند محصولات غیرمجاز و یا غیرقابل ارسال به کشور را در نتایج جستجو نمایش ندهد اما با توجه به وجود 500 میلیون محصول در آمازون، احتمال خطا وجود دارد. در صورت سفارش محصولات غیرمجاز و یا غیرقابل ارسال به کشور مالتینا حق دارد سفارش را لغو نموده و نسبت به بازگرداندن مبلغ پرداختی به مشتری اقدام نماید.

 • بعضی محصولات مانند لوازم پزشکی ,ابزار آلات خاص ,لوازم اسلحه ,پودرهای بدنسازی و موارد از این دست که به مجوز برای ترخیص در گمرک جمهوری اسلامی ایران نیاز دارند قبض گمرک به نام شخص خریدار صادر گشته و مشتری میتواند با مراجعه به گمرک محصول را دریافت نمایید توجه گردد در این موارد مالتینا مسولیتی در قبال ترخیص کالاهای نیاز به مجوز دارند ندارد

 • با توجه به اینکه خرید های مالتینا از آمازون آمریکا به صورت انبوه به ایران ارسال می شوند، ممکن است جلد و کاور بعضی از محصولات مانند کتاب و CD/DVD با آسیب دیدگی بسیار جزئی مواجه شوند که این مورد شامل حال ضمانت سلامت فیزیک و گارانتی نمی باشد.

 • بعضی از محصولات آمازون قیمت های بسیار پایینی نسبت به محصولات مشابه خود دارند که ممکن است این اختلاف قیمت به خاطر کیفیت پایین عملکردی یا ظاهری محصول باشد. لذا مالتینا در قبال سلامت ظاهری و عملکردی چنین محصولاتی مسئولیتی ندارد.

 • کالاهای دست دوم که با عبارت USED در صفحه اصلی محصول در آمازون مشخص شده اند، شامل هیچگونه گارانتی نمی شوند و پس از ثبت سفارش قابل بازگشت نیستند.

 • کلیه سفارش های مالتینا به صورت رسمی از طریق گمرک وارد کشور میشوند. با توجه به سخت گیری هایی که برای ترخیص کالا به ویژه بارهایی که از آمریکا وارد کشور میشوند وجود دارد، امکان دارد بسته بندی بعضی از محصولات جهت بازرسی در خود گمرک باز و از حالت پلمپ خارج شوند. (در 99.99 % مواقع محصولات آرایشی و بهداشتی، مکمل های غذایی و دارویی جهت حفظ سلامت و کیفیت محصول پلمپ باقی می مانند)

 • کلیه سفارشات در مرحله اول به دفتر مالتینا در آمریکا ارسال می شوند و پس از بسته بندی مجدد متناسب با قوانین حمل و نقل بین المللی و شرایط ارسال انبوه، به ایران ارسال می شوند. لذا بسته بندی محصولاتی که به دست شما می رسند، بسته بندی مخصوص خود مالتینا است.

 • برخی از محصولات برقی که در آمازون وجود دارند با ولتاژهای خاصی مانند 130 یا 110 ولت کار میکنند که اگر آنها را به برق شهری با ولتاژ 220 ولت متصل نمایید موجب سوختگی و از کار افتادن آن محصول می شود (توصیه ما استفاده از مبدل های ولتاژ هست که به راحتی میتوانید تهیه نمایید) لذا کلیه عواقب اتصال محصولات برقی به برق با ولتاژهایی به غیر از آنچه روی محصول یا بسته بندی محصول درج شده باشد به عهده مشتری بوده و خرابی و سوختگی به دلایل فوق، شامل گارانتی یا امکان برگشت محصول نمیباشد.