قوانین و مقررات

Rule and regulations

  • سفارش های پرایم ۱۵تا ۲۰ روز کاری بعد از ثبت سفارش در سایت از آمریکا به درب منزل شما خواهند رسید. در موارد محدودی ممکن است مدت زمان تحویل از 30 نیز تجاوز نماید. زمان تحویل سفارش های غیرپرایم طولانی تر بوده و بسته به هر محصول متفاوت است. پیشنهاد مالتینا سفارش محصولات پرایم است.

  • مالتینا این تضمین را میدهد که تمامی کالاهای خریداری شده را به همان صورت دریافتی از فروشگاه آمازون از بابت متعلقات و سلامت فیزیکی به مشتریان تحویل دهد.

  • در صورتی که محصول شما از سوی فروشنده و یا آمازون گارانتی شده باشد و در هنگام خرید محصول، هزینه مربوط به "خدمات گارانتی آمازون" را پرداخت کرده باشید، مالتینا کلیه هزینه های مربوط به رفت و برگشت محصول و گمرک را پرداخته و پیگیر استفاده از خدمات گارانتی خواهد بود اما نسبت به کیفیت خدمات گارانتی کننده مسئول نیست.

  • در صورت عدم پرداخت هزینه "خدمات گارانتی آمازون" حتی اگر محصول شما از سوی آمازون و یا فروشنده دارای گارانتی باشد، مالتینا تعهدی نسبت به آن نخواهد داشت.

  • پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه در صورتی که محصول از آمازون تهیه نشده باشد میتوانید با تماس با بخش پشتیبانی درخواست لغو سفارش و یا تغییر دهید اما پس از خرید این امکان وجود نخواهد داشت.

  • مالتینا تلاش می کند محصولات غیرمجاز و یا غیرقابل ارسال به کشور را در نتایج جستجو نمایش ندهد اما با توجه به وجود 500 میلیون محصول در آمازون، احتمال خطا وجود دارد. در صورت سفارش محصولات غیرمجاز و یا غیرقابل ارسال به کشور مالتینا حق دارد سفارش را لغو نموده و نسبت به بازگرداندن مبلغ پرداختی به مشتری اقدام نماید.

  • بعضی محصولات مانند لوازم پزشکی ,ابزار آلات خاص ,لوازم اسلحه ,پودرهای بدنسازی و موارد از این دست که به مجوز برای ترخیص در گمرک جمهوری اسلامی ایران نیاز دارند قبض گمرک به نام شخص خریدار صادر گشته و مشتری میتواند با مراجعه به گمرک محصول را دریافت نمایید توجه گردد در این موارد مالتینا مسولیتی در قبال ترخیص کالاهای نیاز به مجوز دارند ندارد