در حـال بـارگذاری
راهنمای خرید
۰۲۶ - ۳ ۶ ۱ ۶ ۴ ۰ ۰ ۰ارسال رایگان به سراسر کشور
اعتبار سنجی...سبد خرید
ضمانت خرید از آمازون
ضمانت خرید از آمازون

تمامی کالاهای سفارش داده شده به مالتینا، از آمازون آمریکا خرید میشوند و برای اثبات این موضوع، در صورت تمایل مشتریان، رسید خرید آنها برایشان ارسال میشود.

کمترین هزینه حمل به ایران
کمترین هزینه حمل به ایران

مالتینا تمامی سفارشات خود را با بهترین سرویسهای ارسال از آمریکا بسته به انتخاب شما با ارسال عادی یا اکسپرس و به همراه ضمانت سلامت فیزیکی ارسال مینمایید.با توجه به حجم بالای سفارشات میتوانیم این اطمینان را بدهیم که هزینه ارسال از آمریکا تا درب منزل شما پایینترین هزینه ممکنه میباشد همچنین مبنای هزینه محاسبه شده در قسمت هزینه ارسال از آمریکا بر مبنای خرید بالک (حجیم و زیاد) محاسبه میگردد حتی برای سفارشات تکی و کوچک ; به عبارت دیگر هزینه ارسال برای تمامی مشتریان سرشکن میشود.

تحویل اکسپرس ۴ تا ۵ هفته‌کاری
تحویل اکسپرس ۴ تا ۵ هفته‌کاری

کالاهای آمازون دو نوع هستند، پرایم و غیرپرایم. کالاهای پرایم در انبار آمازون موجود هستند و پس از خرید برای ما ارسال میشوند. میانگین زمان تحویل کالاهای پرایم ۴ تا ۵ هفته‌کاری است. کالاهای غیرپرایم در انبار آمازون موجود نیستند، بلافاصله پس از ثبت سفارش ما فروشنده کالا را به انبار آمازون ارسال میکند و سپس از طریق آنها برای دفتر ما در آمریکا ارسال میشوند. تحویل کالاهای غیر پرایم ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بیانجامند و بستگی به ارسال فروشنده دارد.

ارسال رایگان به سراسر کشور
ارسال رایگان به سراسر کشور

به ازای هر یک از سبدهای تشکیل شده توسط مشتریان عزیزمان، یکبار ارسال رایگان به درب منزل داریم. به گونه ای که اگر کسی چندین سبد داشته باشد، برای هر یک از سبدها این ارسال رایگان وجود دارد. ولیکن اگر یک سبد چندین کالا داشته باشد و همزمان به ایران نرسند، در صورت تمایل مشتری ارسال رایگان را انجام میدهیم و برای ارسال باقی کالاهای سبد، هزینه پست مجدد دریافت میشود.