در حـال بـارگذاری
دانلود افزونه کروم مالتینا جهت خرید ساده تر
۰۲۶ - ۳ ۶ ۱ ۶ ۴ ۰ ۰ ۰ارسال رایگان به سراسر کشور
اعتبار سنجی...سبد خرید

Cable Matters 10Gb 40Gb OFNP Plenum Rated Multimode Duplex 50/125 OM3 Fiber Cable (Fiber Optic Cable, LC to LC Fiber Patch Cable) 1m

اشتراک گذاری
امتیاز مشتریان:
65
by: Cable Matters
ضمانت خرید از آمازون آمریکا
کمترین هزینه حمل به ایران
ارسال رایگان به سراسر کشور
تحویل اکسپرس ۴ تا ۵ هفته‌کاری
تحویل عادی ۶ تا ۸ هفته‌کاری