محصولات تخفیف دار و اصل مالتینا رو از دست ندید!
خرید ماشین اصلاح موی حیوانات
خرید ماشین اصلاح موی حیوانات

راهنمای خرید ماشین اصلاح موی حیوانات (معرفی انواع؛ برندها و بهترین موزرها)

امروز در مالتینا بلاگ با راهنمای خرید ماشین اصلاح موی حیوانات خدمت شما دوستان عزیز و همراهان همیشگی آمده‌ایم و قصد داریم تا انواع ماشین اصلاح موی حیوانات، برندها و بهترین موزرها را به شما معرفی کنیم. اگر شما هم جزو کسانی هستید که به حیوانات خانگی علاقه دارید و احتمالا الان که دارید این مقاله را می‌خوانید صاحب یک حیوان خانگی  هستید در ادامه با ما همراه باشید، مطالب مفیدی را برایتان آماده کرده ایم.

همان‌طور که می‌دانید، هر حیوان خانگی پستانداری موی بدن زیادی دارد و قطعا به اصلاح کردن نیاز خواهد داشت. نیازی نیست نگران توله‌سگ کوچک‌تان یا خرگوش دوست داشتنی‌تان باشید. چون همان‌طور که بالاتر اشاره کردیم، امروز در مالتینا بلاگ قصد داریم شما را برای خرید بهترین ماشین اصلاح موی حیوانات راهنمایی کنیم.

موقع انتخاب ماشین اصلاح برای حیوانات باید به چه مواردی توجه کرد؟

برای راحتی و این‌که دیگر نخواهیم به همه حیوانات اشاره کنیم، از سگ‌ها به عنوان نمونه برای توضیح درباره ماشین‌های اصلاح و موزرها استفاده می‌کنیم. اگر شما صاحب یک توله‌سگ باشید. احتمالا می‌دانید که سگ‌ها معمولا دو مشکل اصلی دارند که باعث می‌شود نخواهند به شما اجازه دهند تا پشم‌های بدنشان را اصلاح کنید. اولین مشکلی که در اصلاح کردن موی بدن سگ خانگی‌تان به آن بر می‌خورید، صدای خیلی بلند و آزاردهنده‌ی اکثر ماشین‌های اصلاح است. برای حل کردن این مسئله و ترغیب کردن سگ‌تان به اصلاح‌ کردن، باید از ماشین اصلاح‌هایی استفاده کنید که به اصلاح سایلنت باشند و  در کل صدای زیادی تولید نکنند.

 مورد دومی که شاید سگ شما را در روند اصلاح کردن موی بدن نگران و آشفته کند، می‌تواند سیم بلند ماشین اصلاح باشد. سیم‌های بلند مخصوصا برای حیوانات بازی‌گوش‌تر مانند توله‌سگ‌های جوان‌تر، ممکن است واقعا آزاردهنده باشد. اما نگران نباشید چون شما می‌توانید ماشین اصلاح‌های بدون سیم را خریداری کنید و نگرانی سگ عزیزتان را اندکی موقع اصلاح کردن کمتر کنید.

اصلاح کردن موی بدن حیوانات خانگی با ماشین اصلاح بدون صدا

ویژ‌گی‌های مهم در انتخاب بهترین ماشین اصلاح برای موی حیوانات خانگی چه هستند؟

موقع خریدن ماشین اصلاح برای حیوان خانگی‌تان مطمئنا انتخاب‌های زیادی پیش روی شما هستند. همان‌طور که خودتان هم می‌دانید برای این‌که بتوانید از بین این موارد زیاد بهترین ماشین اصلاح را انتخاب کنید. باید سراغ مقایسه‌ی این مدل‌های مختلف با هم بروید. ما در این بخش از مقاله قصد داریم به شما چند مورد فنی معرفی کنیم. 

انواع سرعت ماشین‌های اصلاح

ماشین‌های اصلاح از لحاظ سرعت به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته‌ی اول ماشین اصلاح‌های تک‌ سرعته هستند که  این دسته معمولا برای استفاده‌کنندگان تازه‌کار توصیه می‌شود. این دسته با این‌که خیلی سریع نیستند، اما می‌توانند به پای ماشین اصلاح‌های خیلی خوب و قوی هم برسند. دسته‌ی دوم ماشین اصلاح‌های دارای سرعت متغیر هستند. ماشین اصلاح‌های با سرعت متغیر خیلی حرفه‌ای به نظر می‌رسند و شاید خیلی برای شما مناسب باشند، هر چند قیمت بیشتری هم دارند.

شیوه بررسی کردن قدرت موتور ماشین‌های اصلاح

قدرت موتور ماشین های اصلاح با توجه به شاخصی به اسم چرخش بر دقیقه – Rotation Per Minutes or RPM – اندازه‌گیری می‌شود. اگر بخواهیم این شاخص را به طور ساده برای شما عزیزان به تصویر بکشیم، باید بگوییم که به طور کلی این شاخص به تعداد چرخش‌های کاملی که موتور دستگاه ماشین اصلاح می‌تواند در یک دقیقه انجام دهد اشاره می‌کند. واضح است که هر چقدر شاخص چرخش بر دقیقه موتور ماشین اصلاح شما بیشتر باشد، یعنی سرعت و قدرت بالاتری خواهید داشت. اما این مورد را هم فراموش نکنید که اگر با دقت بالا مدل ماشین اصلاح‌تان را انتخاب نکنید، ممکن است چرخش بر دقیقه بالا سر و صدای زیاد تری ایجاد کند. همچنین چرخش بر دقیقه زیاد می‌تواند باعث گرمای بیش از حد بدنه ماشین اصلاح هم شود و هر دوی این موارد ممکن است به سگ شما آسیب برساند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که صرفا برای قیمت پایین, ماشین اصلاحی نخرید که چرخش بر دقیقه بالایی داشته باشد اما بدنه خوب و قوی‌ای نداشته باشد.

اصلاح موی بدن حیوانات خانگی با ماشین اصلاح بدون سیم

صدا، لرزش و گرمای ماشین‌های اصلاح

ماشین اصلاح‌های مخصوص سگ‌ها، یک موتور دارند که با چرخیدن باعث می‌شود تیغه‌های دستگاه حرکت کنند. همان‌طور که در بخش بالایی اشاره کردیم، هر چقدر چرخش بر دقیقه موتور ماشین اصلاح بیشتر باشد، ممکن است دستگاه شما موهای ضخیم‌تر و پرپشت‌تر را بهتر اصلاح کند. اما همیشه هم این‌طور نیست. اگر بخواهید برای خرید ماشین اصلاح موی حیوانات فقط به قدرت و سرعت موتور توجه کنید، باید با موارد وحشتناکی هم کنار بیایید. مواردی که ممکن است حقیقتا سگ شما را ناراحت کنند. هم‌چنین باید با گرم شدن تیغه‌ها، افزایش لرزش و ارتعاشات دستگاه و سطح سر و صدای زیاد هم دست و پنجه نرم کنید. به نظر ما بهترین کار این است که درگیر عدد و رقم چرخش بر دقیقه‌ی ماشین اصلاح نشوید. بهتر است ماشین اصلاحی را انتخاب کنید که برای حیوان خانگی شما بهتر کار می‌کند و ویژگی‌های مناسبی دارد.

اندازه و وزن ماشین اصلاح

آخرین موردی که باید به آن موقع مقایسه کردن انواع مختلف ماشین‌های اصلاح توجه کنید، اندازه و وزن است. اکثر دستگاه‌های ماشین اصلاح مدرن و جدید به طور ارگونومیک طراحی شده‌اند. در نتیجه شما می‌توانید از آن‌ها به راحتی استفاده کنید. یک ماشین اصلاح سبک و جمع و جور حرکت کردن در اطراف سگ‌های بزرگ‌تر را ساده‌تر می‌کند. به همین دلیل اگر از چند سگ مختلف نگه‌داری می‌کنید، می‌تواند مورد مناسبی برای شما باشد. ماشین اصلاح‌های سبک‌تر، باعث می‌شوند از خستگی مچ شما جلوگیری شود. خستگی کمتر باعث می‌شود بتوانید برای مدت بیشتری از ماشین اصلاح‌تان استفاده کنید. اما این مورد را هم در نظر داشته باشید که اگر ماشین اصلاح شما خیلی سبک باشد، هم شما و هم حیوان خانگی‌تان ارتعاش‌ها و لرزش‌های بیشتری را تجربه خواهید کرد.

کدام برند ماشین اصلاح برای موی حیوانات خانگی مناسب‌تر است؟

هنگام خرید هر وسیله‌ای برند‌ها نقش مهمی را در انتخاب بازی می‌کنند. موقع انتخاب کردن بهترین ماشین اصلاح و موزر هم باید معروف و محبوب بودن برند‌های مختلف را در نظر گرفت. درست مثل ماشین اصلاح‌های معمولی، ماشین اصلاح‌های مخصوص حیوانات هم وجود دارند. اما به طور کلی برندهای یکسانی دارند. حالا قصد داریم که پنج نوع ماشین اصلاح خیلی مناسب را از برندهای محبوب و معروف به شما معرفی کنیم. شما می‌توانید با توجه به ویژگی‌هایی که در بخش قبلی به آن‌ها اشاره کردیم، هنگام خرید ماشین اصلاح موی حیوانات، این مدل‌های مختلف را باهم مقایسه کنید. هم‌چنین پس از مقایسه می‌توانید بهترین را برای حیوان خانگی‌تان انتخاب کنید.

انواع برندهای مختلف ماشین اصلاح

  • مورد اولی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، ماشین اصلاح  ANDIS EXCEL 5-SPEED CLIPPERS است. این دستگاه که یک ماشین اصلاح سیم‌دار می‌باشد، پنج سرعت مختلف هم دارد.
  • دومین مدل ماشین اصلاح مورد بحث امروز ما، ماشین اصلاح مدل OSTER CLIPMASTER RANGE می‌باشد. این ماشین اصلاح تک سرعته است و هم می‌تواند با سیم و هم بدون سیم استفاده شود.
  • سومین مدلی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، مدل ANDIS ULTRAEDGE SUPER 2-SPEED می‌باشد. این مدل دو نوع سرعت دارد و سرعت آن متغیر است و سیم‌دار است. 
  • چهارمین مدل ماشین اصلاح مورد بحث ما در این مقاله، ماشین اصلاح مدل WAHL BRAVURA LITHIUM PROFESSIONAL می‌باشد. این مدل یک مدل تک سرعته است و بدون سیم حرکت می‌کند. از ویژگی‌های خوب این مدل، قدرت باتری بسیار بالا است. ویژگی‌ای که برای ماشین اصلاح‌های بدون سیم یک مورد خیلی ضروری است.
  • پنجمین و آخرین مدل ماشین اصلاحی که قصد معرفی آن را به شما داریم. مدل ماشین اصلاح WAHL MOTION LITHIUM-ION می‌باشد. این مدل یک مدل تک سرعته و بدون سیم است. هم‌چنین این مدل جزو مدل‌های کم سر و صدا به شمار می‌رود. این ماشین اصلاح از موتور لیتیم-یونی استفاده می‌کند. این ویژگی در قدرت موتور و چرخش بر دقیقه آن خیلی تاثیر مثبتی دارد.

برای مشاهده اطلاعات دقیق تری از این محصولات و همچنین بررسی دیگر ماشین های اصلاح موی حیوانات می توانید از طریق لینک زیر وارد صفحه فروشگاه مالتینا شوید و در صورت تمایل اقدام به خرید کنید لازم به یادآوریست که تمامی محصولات فروشگاه مالتینا اورجینال بوده و به طور مستقیم از فروشگاه آمازون آمریکا تهیه و وارد کشور می شوند.

خرید ماشین اصلاح حیوانات

ماشین اصلاح موی سگ بدون سیم

حرف آخر

در این مقاله به طور کلی توضیحات کلی‌ درباره انواع مختلف ماشین اصلاح‌ها و ویژگی‌های کلی‌ که باید در زمان خرید ماشین اصلاح به آن توجه کنید ارائه دادیم و به شما خوانندگان عزیز چند ویژگی خیلی مهم که باعث می‌شود شما بتوانید به راحتی انتخاب های مختلفی که جلوی خودتان دارید را مقایسه کنید را معرفی کردیم. هم‌چنین انواع مختلفی از موزرها و برندها را نیز به شما معرفی کردیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده بوده باشد. اگر از مطلبی که در این پست برای شما عزیزان آماده کرده بودیم، لذت بردید و فکر می‌کنید این مطلب برای شما مفید بوده است، به شما دوستان عزیز پیشنهاد می‌کنیم این پست را با استفاده از دکمه‌های اشتراک‌گذاری در کنار مقاله، با دوستان و خانواده‌تان به اشتراک بگذارید.

منبع: thesprucepets.com