گزارش جی اس ام از مسیر اصلی خرید ایرانی ها از آمازون

جی اس ام آمازون

همه ما از گوگل و فیس بوک استفاده کرده ایم، از گوشی های اپل لذت برده و با سیستم عامل ویندوز بزرگ شده ایم. می توان گفت تقریبا از همه غول های فناوری دنیا استفاده کرده ایم اما از خدمات آمازون چقدر بهره مند شده ایم؟ تقریبا هیچ!

فهرست مطالب

آمازون با 500 میلیون محصول و 310 میلیون مشتری فعال، بزرگترین فروشگاه آنلاین دنیاست. شرکتی با 340 هزار کارمند انسان و 45 هزار کارمند روبات، دارای 8 امین برند با ارزش دنیا (ارزشمندتر از بی ام دبلیو، نایکی و مک دونالدز) و پرارزش ترین خرده فروشی جهان که بنیانگذارش جف بزوس را تبدیل به سومین ثروتمند دنیا کرده است. ثروتی بیش از ثروت بنیانگذاران گوگل، فیس بوک، اپل و کلیه برندهای خودروساز جهان. همچنین طبق نظر نشریه معتبر “هاروارد بیزینس ریویو” جف بزوس بزرگترین مدیرعامل حال حاضر دنیاست. این نشریه قبلا این عنوان را به استیو جابز داده بود. با همه ی این ها، آمازون در ایران ناشناخته است چراکه طبق قوانین کشورش به ایرانی ها خدمتی عرضه نمی کند.

مالتینا از ابتدای سال 96 آمده است تا راه حلی باشد برای مشکلات ناشی از تحریم آمازون. وبسایتی که میخواهد به ساده ترین شیوه ممکن، تجربه خرید از آمازون را برای هم وطنان ایرانی فراهم آورد. آن هم با حداقل هزینه ی تمام شده، امکان جستجو به زبان فارسی، راحت ترین شیوه ی پرداخت، خرید کالاها به صورت Tax Free، سریع ترین زمان برای رساندن کالا از آمریکا تا درب منزل و امکان برگرداندن کالا جهت بهره مندی از گارانتی

مالتینا در شرکتی متولد شده که از سال 89 تاکنون در راستای رسالتش یعنی “ایجاد دسترسی مردم ایران به خدمات جهانی” پروژه های مختلفی را اجرا نموده و به پشتوانه همین تجربه است که توانسته در کمتر از شش ماه به مسیر اصلی خرید ایرانی ها از آمازون مبدل گردد.

چه دلایلی برای خرید از مالتینا (آمازون) وجود دارد؟

مشتریان مالتینا بیش از هر چیز، 4 دلیل زیر را به عنوان دلیل خرید از آمازون بیان کرده اند:

  1. میخواهم بابت کیفیت و اصل بودن کالا مطمئن باشم.
  2. برخی کالاهایی که از مالتینا سفارش می دهم حتی با هزینه حمل و نقل باز هم از فروشگاه های داخلی ارزان تر است.
  3. کالاهایی را از مالتینا سفارش می دهم که یا در ایران نیست و یا به سختی پیدا می شود.
  4. میخواهم برای عزیزانم، هدایایی خاص و کاملا متفاوت خریداری کنم.

البته دوستداران نوآوری و فناوری که بسیاری از آنها مخاطبین ثابت جی اس ام هستند، دلیل پنجمی را ذکر می کنند. آنها دوست دارند محصولات تولید شده توسط کمپانی آمازون را مستقیما از خودش خریداری کنند. محصولاتی نظیر کتابخوان های کیندل.

خرید سه دسته محصول از آمازون برای شما به صرفه نخواهد بود:

1- برخی محصولات الکترونیکی پرطرفدار نظیر موبایل و لپ تاپ، چراکه کمرگ هزینه بسیار زیادی برای ورود این محصولات به کشور تعریف نموده است.
2- محصولات پرحجمی چون مبل و یخچال، به دلیل آنکه هزینه حمل و نقل بر اساس حجم محصولات محاسبه می گردد.
3- محصولات برندهایی چون ال جی و سامسونگ، به جهت آنکه در ایران نمایندگی داشته و خریدشان از ایران معقول تر است.

در مقابل، خرید محصولات کم حجمی چون عینک، ساعت، کیندل، کتاب، ادکلن، لوازم آرایشی، ماشین اصلاح و به صورت کلی هر کالایی که در ایران وجود ندارد یا اصل آن موجود نیست بسیار به صرفه خواهد بود.

به مالتینا بروید و لذت ببرید از جستجو در میان پانصد میلیون محصول: malltina.com

!این تخفیف بی نظیره! ۴۰ درصد تخفیف به مناسبت ۷ سالگی مالتینا